Aşağıdaki Menülerden Hızlıca Kontör Yükleyin!

Turkcell


Tüm Turkcell Paketler

Vodafone


Tüm Vodafone Paketler

Türktelekom


Tüm Türktelekom Paketler

KKTCell


Tüm KKTCell Paketler

Bimcell


Tüm Bimcell Paketler

Pttcell


Tüm Pttcell Paketler

Pocell


Tüm Pocell Paketler

Teknosacell


Tüm Teknosacell Paketler

Google Play


Tüm Google Play Paketler

Apple İtunes


Tüm Apple İtunes Paketler

Epin Yükle


7/24 Hızlı Epin Yükle

Yukle.mobilyukle.com.tr | Mobil Yükle | Kredi kartı ile kontör yükleme ve paket yükleme servisi

Mobilyukle 2007 yılından beri Türkiye' nin ilk online kredi kartı ile kontör yükleme sitesi olarak hizmet vermeye başlamış ve devam etmektedir. Ayrıca sistemimizde bireysel ve kurumsal bayilik başvurusu yaparak veya kısıtlı işlem seçeneği ile üye olmadan kredi kartı ile kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz. Mobil Yükle sizlere Kontör Yüklemesi, tl yüklemesi, nar paketleri, internet paketleri, data paketleri, İtunes şifre, googleplay şifre, ses paketleri, sms paketleri, Uluslar arası uygun görüşme için callback kontörü ve daha bir çok genişletilmiş ürün yelpazesi ile ihtiyacınız olan tüm kontör yüklemelerini yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sitemizde uluslararası güvenlik platformları sağlanarak güvenle kontör yükleme yapılabilmenize olanak sağlamaktadır. İnternet sitemiz 256Bit SSL Sertifika ile şifrelenmiştir.Hemen Kontör Yükle

Kredi Kartı ile Tüm operatörlere kontör ve Ses paketleri, Sms paketleri , internet paketleri ve data paketleri olarak yükleme yapabilirsiniz.

Toptan Kontör Bayiliği

Toptan Kontör yükleme işlemlerini kurumsal bayi başvurusu olarak yapabilirsiniz. Bu işten kazanç sağlamak ve mevcut işletmenizin extra olarak kontör ve paket yükleme ile gelirini arttırmak için de bayimiz olabilirsiniz. KURUMSAL BAYİ BAŞVURUSU

Kredi Kartı İle Ödeme

Uluslararası güvenli alışveriş platformu 3DSecure güvenilir ödeme yöntemi ile Tüm kredi kartları ve destekleyen bankamatik atm kartları ile kontör yüklemesi sitemizden güvenle yapabilirsiniz. Kolayca 2 adımda Kredi kartı ile kontör paket ve tl yüklemesi yapabilirsiniz.Müşterilerimizin 7/24 online sorunsuz kontör yüklemelerini ve tl yüklemelerini sağlamak için tüm sistemlerimiz otomatik çalışmaktadır. Yaşayacağınız tüm problemlerde lütfen bize email, telefon veya ziyaretçi deftarinden mesaj bırakınız. Yükleme durumunuz hakkında bilgi almak için anasayfada bulunan sorgulama bölümüne yükleme yaptığınız numarayı yazarak işleminizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile kontör Yükle. Sitemizde kolayca 2 adımda güvenli bir şekilde kredi kartınız ile kontör yükleyebilirsiniz. Kontör yükleme işlemleriniz 3DSecure ödeme yöntemi banka tarafından gönderilen SMS şifresi onayı ile yapılmaktadır.

Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 3D Güvenlik Sistemi ile Sms doğrulama kullanılarak Kontör Yükleme işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Kontör Yükle

Kredi Kartı ile kontör, Bal paketi olarak kontör yüklemesi yapabilirsiniz.Ayrıca tüm operatörlere ses, internet ve sms paketi satışlarımızda başlamıştır.

Paket Yükle

Kredi Kartı ile paket yükleme, Ses paketleri, Sms paketleri , internet paketleri olarak kontör yüklemesi yapabilirsiniz.

TL Yükle

Kredi Kartı ile tam kontör tl yüklemesi 20 TL, 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 50 TL, 100 TL, olarak yükleme sağlayabilirsiniz. Ses paketleri, Sms paketleri , internet paketleri olarak kontör yüklemesi yapabilirsiniz.